Przejdź do treści

Uroczysta Msza Święta z okazji 70-lecia Naszego Koła

W ubiegłą niedzielę tj. 08.10.2023 r. odbyła się uroczysta msza święta z okazji 70-lecia Koła Łowieckiego nr 54 ,,Chodel” w kościele parafialnym w Chodlu.
Podczas mszy niezwykłą oprawę muzyczną zapewnili sygnaliści myśliwscy z zespołu ,,Nigdy nie Zagaśnie” z Lublina.


Na wstępie Prezes Henryk Piłat wprowadził obecne poczty sztandarowe: Koła Łowieckiego ,,Chodel” oraz Koła Łowieckiego ,,Bażant” z Poniatowej. Następnie powitał gości, przybliżył historię naszego koła oraz przedstawił naszą wspólną pasję, myślistwo, jako pewnego rodzaju służbę naturze zgodnie z etyką łowiecką.


Po zakończeniu mszy, przed kościołem na wszystkich zebranych czekał poczęstunek wędlinami z dziczyzny. Na stoisku można było spróbować trzech rodzajów kiełbasy: z sarny, dzika i jelenia, kabanosów myśliwskich oraz pieczonego udźca z dzika.

W imieniu myśliwych chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym dniu świętowali 70 rocznicę Koła Łowieckiego nr 54 ,,Chodel” wraz z Nami.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc przy przygotowywaniu stoiska z wyrobami myśliwskimi, za przygotowanie przekąsek, piękne dekoracje oraz obsługę.

Fotorelacja –> Msza Święta z okazji 70-lecia Naszego Koła

Więcej zdjęć przekaże niebawem fotograf.

Darz Bór,
Kamila